CRB-122253 Lone Star Aviation Avionics Cooling Fan w Mounting Bracket (24V)
Last updated on January 1, 2026 4:48 am Details
Furniture size guidelines
The possibility of having both the armchair and the dining and lounge small armchairs.
Specification Chair Armchair Sofas
Height 37" 42" 42"
Width 26.5" 32.5" 142"
Depth 19.5" 22.5" 24.5"
Assembly Required No No Yes
Packaging Type Box Box Box
Package Weight 55 lbs. 64 lbs. 180 lbs.
Packaging Dimensions 27" x 26" x 39" 45" x 35" x 24" 46" x 142" x 25"
Description
Some details about this part:
Model Number: CRB-122253
Bracket Part Number: 28659-002
Voltage: 24
Comes with mounting bracket
Manufacturer: Lone Star Aviation
SKU N773GB-39KW-RE: Has more of a rectangular bracket
SKU N880MB-47AR-V: Has more of a square bracket
Multiple units available, the pictures you see are of the actual unit you will receive
If you need additional information or have any questions, help is one phone call away.
158B
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “CRB-122253 Lone Star Aviation Avionics Cooling Fan w Mounting Bracket (24V)”